Keller Group

Jsme česká pobočka, součást globální korporace Keller Group, jedné z největších světových společností v oboru speciálního zakládání. Věříme, že najdete důvod, proč si vybrat pro Váš projekt právě nás.

Globální projektování Jsme
globální

Regionální Jsme
tu doma

Odborné řešení Jsme
odborníci

Naše specializace Jsme
specialisté

Vzájemná spolupráce Jsme
partneři

Korporátní zásady Jsme
zodpovědní

Inovace Jsme
inovativní


Český tým

Známe naše prostředí, víme jak řešit i ty nejsložitější projekty…

Jsme tým českých odborníků, máme znalosti a zkušenosti s českými stavebními podmínkami a známe jak geologické podmínky našeho regionu, tak i Vás, naše partnery a zákazníky.
Oproti ryze českým stavebním firmám můžeme čerpat i od kolegů z poboček z celého světa a to nám přináší velké výhody, ať už v oblasti odborných znalostí, které bychom se pouze v Čechách nenaučili, ale také finanční a technologickou podporu, díky které můžeme zvládnout i složité projekty.

Václavské náměstí, Praha Mendlovo náměstí, Brno Nové Sady, Brno - Titanium Náměstí Republiky, Praha - Palladium

O nás:

Firma KELLER se zabývá řešením geotechnických problémů. Naše služby jsou využívány napříč obory jako dopravní konstrukce, průmyslové, komerční, bytové stavby a projekty zabývající se ochranou životního prostředí. Účastníme se všech typů projektů, od malých regionálních až po velké významné stavby.

Základním cílem společnosti je působit na českém trhu jako špičkový spolehlivý obchodní partner a dodavatel s vysokou odbornou kvalitou v oblasti speciálního zakládání staveb. Chceme zaujmout naše zákazníky moderními, technicky spolehlivými i ekonomicky výhodnými geotechnickými řešeními, při kterých budeme využívat nejnovější poznatky v našem oboru získané z celého světa od našich zahraničních kolegů. Po celou svou existenci se firma Keller snaží o neustálé zlepšování, které jí zajišťuje konkurenční výhodu. Kontinuálně jsou vyvíjeny nové technologie a metody, které jsou společně se zkušenostmi získanými na stavbách rozšiřovány mezi jednotlivé pobočky po celém světě.

Realizace našich staveb musí splňovat nejen kvalitativní požadavky, ale také zajistit maximální bezpečnost pro práci našich zaměstnanců a spolupracovníků, a minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí. K dosažení úspěchu je nezbytné se spolehnout na vysoce kvalifikované profesionály, proto naše zaměstnance budeme neustále podporovat v jejich osobním i profesionálním rozvoji. Předsevzetím vedení společnosti je vytvoření prostředí pro dokonalou týmovou spolupráci zaměstnanců, kteří budou hrdí, že pracují ve společnosti Keller.

Historie firmy:

Dceřiná společnost firmy Keller Grundbau Rakousko založená v roce 1991 v Bratislavě se musela po rozpadu Československa rozdělit na samostatnou českou a slovenskou pobočku. Společnost KELLER – speciální zakládání, spol. s r.o. ze sídlem v Praze pak byla zapsána do OR 29.července 1993.
Nejprve aplikovala několik let na českém trhu speciálního zakládání  technologie vibračního zhutňování a tryskové injektáže a pomalu se dostávala do povědomí odborné veřejnosti především hloubkovým zlepšováním zemin při zakládání nových objektů a zajištěním stavebních jam v Praze. Velkým obchodním pokrokem  resp. vstupenkou do skupiny nejvýznamnějších firem speciálního zakládání v ČR pak bylo zajištění stavební jámy včetně židovského hřbitova při stavbě budovy České pojišťovny v Praze.
V roce 2001 byla otevřena druhá kancelář v Brně. V následujících letech se společnost začala významněji podílet na rekonstrukcích a stavbách železničních koridorů, dálnic, silnic nebo stavebních jam a nových budov po celé republice. Do portfolia používaných technologií přibyly další speciální v ČR dosud neaplikované metody zakládání jako Deep Soil Mixing, betonové vibrované pilíře nebo injektáž SOILFRAC apod..
V roce 2008 firma rozšířila svůj výrobní program o technologie typické pro zakládání v ČR, a to vrtané piloty. Tyto aktivity vyvrcholily po zfúzování společnosti BORETA do KELLER – speciální zakládání, spol. s r.o. na podzim 2012, čímž se technologie a metody zkompletovaly do současné podoby a rozsahu. Společnost také získala vlastní zázemí v podobě stavebního dvora v Napajedlích a třetí kanceláře ve Zlíně.
Počet zaměstnanců se postupně zvyšoval až do současného stavu cca 80 osob.

Certifikáty

ISO 9001Soubor

Naše politika:

Integrovaná politika 2018Soubor

 

Kodex bezpečnosti:

Skupina Keller Group umístila bezpečnost a povědomí o bezpečnosti na vrchol své agendy a heslo „Myslete bezpečně, Pracujte bezpečně a Odcházejte domů bezpečně“ dominuje filozofii bezpečnosti společnosti Keller.

V rámci snah skupiny Keller Group nestále zvyšovat bezpečnost a učinit tyto nápady reálnějšími z pohledu zaměstnanců a snadno použitelnými v každodenních situacích se z pravidel „Myslete bezpečně“ vyvinul ucelený proces. Jde o sérii opatření, která by měl každý zaměstnanec provádět před zahájením každé práce i během ní a která zajistí, že všichni na konci dne odejdou bezpečně domů.

Myslete bezpečně

Zaměstnanci nemůžou pracovat bezpečně, dokud nebudou nejprve bezpečně myslet. Všechna pravidla lze aplikovat v konkrétní situaci. Zaměstnanci musí myslet na sebe, na ostatní pracovníky kolem sebe, na zařízení, která používají, na místo, kde pracují. Vše musí vyhovovat standardům.

Pracujte bezpečně

Prostředí musí zůstat bezpečné, i když je práce v plném proudu a situace na pracovišti se může měnit. Proto je zapotřebí udržet neustálou pozornost a opatrnost a nikdy nedělat bezpečnostní kompromisy.

Odcházejte domů bezpečně

Výsledkem tohoto úsilí bude bezpečné pracovní prostředí, kde se nehody vyskytují jen minimálně, pracovníci se cítí při práci jistí a bezpečně odcházejí domů.

Skupina Keller Group se zavázala dosáhnout nulového počtu zranění, což lze splnit, pokud budou všichni stejného smýšlení a budou pracovat podle hesla „Myslete bezpečně“.

 

Ochrana osobních údajů GDPR:

Jsme si vědomi změny pravidel ochrany osobních údajů.

Noví uchazeči:  CZ_Recruitment_Privacy.pdf

Praha

Na Pankráci 30
140 00 Praha 4

telefon: +420 226 211 301
e-mail: office.praha@keller.com

VEDOUCÍ:
kontakt: Ing. Jan Kubeš, prokurista společnosti
telefon: +420 602 954 479

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE:
kontakt: Ing. Jan Kubeš
telefon: +420 602 954 479

Brno

Vídeňská 120
619 00 Brno

telefon: +420 547 424 381
e-mail: office.brno@keller.com

VEDOUCÍ:
kontakt: Ing. Petr Svoboda, Ph.D., jednatel společnosti
telefon: +420 602 290 696

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE:
kontakt: Ing. Martin Vítek
telefon: +420 606 694 492

Zlín

K Cihelně 246
763 02 Zlín

telefon: +420 577 103 700
e-mail: office.zlin@keller.com

VEDOUCÍ:
kontakt: Ing. Július Mojžiš
telefon: +420 602 290 697                                                                                                        .

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE:
kontakt: Ing. Jiří Pšeja, Ph.D.
telefon: +420 737 211 540

Kontaktujte nás, zavoláme vám zpět:

nebo zavolejte na: +420 226 211 301